Göz Altı Morluk Tedavisi

Gözaltı morluğu tedavileri bugün farklı medikal ve cerrahi uygulamalarla sorunun çözümlenmesine fayda sağlıyor. Gözaltı morluğu tedavisi için kliniklerimizde farklı protokolleri hastalarımıza sunarak, maksimum faydayı almalarını amaçlıyoruz. Gözaltı morluğunun tedavi edilmesinden önce bu sorunun neden kaynaklandığı araştırılır. Eğer bir başka tedavi edilebilir bir sorunun tetiklemesi ile oluşmuş gözaltı morluğunuz varsa, öncelikle asıl tetikleyicinin tedavi edilmesi gerektiğinin de vurgusu yapılır. 

IPL

Kan damarlarının mor şekilde gözükmesi, gözaltı morluğunu ortaya çıkarır. Bu karanlık çerçevenin IPL ile lazer teknolojilerinden faydalanılarak normal cilt rengine dönüştürülmesi mümkün. 

Kimyasal peeling

Lazer teknolojileriyle entegre edilerek uygulanan kimyasal peeling işlemi, mevcut sorunlu alanda kolajenin artmasını, genel cilt kalitesinin iyileşmesini ve dolayısıyla gözaltı morluklarının giderilmesini sağlar. 

Hyaluronik asit içerikli dolgular

Hyaluronik asit içeren dolgular, göz çevresinde oluşan bu karanlık görüntünün düzeltilmesi için kullanılabilir. Gözyaşı çukurunun ve üst yanak alanının tekrar dolgunlaşmasını sağlayan bu medikal dolgular, hacim vererek mevcut gözaltı morluklarını da gidermektedir.

Yağ transferi

Hastanın kendi bölgesel yağından alınarak, kök hücreden zengin hale getirilen yağ enjeksiyonları, gözaltı morluğu tedavisinde kullanılan etkili yaklaşımlardan birisidir. Hyaluronik asit dolgularda olduğu gibi geçici bir işlem değildir ve ayrıca kök hücreden zengin bir enjeksiyon yapıldığı için sonuçları son derece başarılı ve uzun sürelidir. Yağ transferi ile aynı zamanda yanakların da dolgunlaştırılması sağlanarak, göz çevresine canlı ve dinamik bir estetik kazandırılabilir.  

BUY NOW
Whatsapp'tan Bize Yazın whatsapp